O firmie

img
img
img

O Firmie

Działalność firmy opiera się na montażu, naprawie, modernizacji instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych, prace regulacyjno-rozruchowe urządzeń elektrycznych, oraz automatykę bram. Radom, Szydłowiec, Skarżysko-Kam., Iłża, Kozienice i okolice. Wykonujemy także instalacje sterowania i sygnalizacji maszyn przemysłowych, linii technologicznych, wag dozujących. Cała Polska

Nie stosujemy „sztywnego” modelu cen usług. Każdy obiekt wyceniany jest indywidualnie ze zleceniodawcą po konsultacji. Wycena zależna jest od rodzaju wykonywanego zlecenia, jego złożoności i użytych materiałów. Na zamówione materiały wraz z montażem oferujemy konkurencyjne ceny. Wystawiamy faktury VAT.

Dlaczego my?

Nasze doświadczenie, fachowa obsługa, estetyka wykonania i solidny montaż gwarantuje bezpieczeństwo obsługi urządzeń elektrycznych. Współpracując z nami mogą Państwo zaoszczędzić wielu problemów związanych z pracami wykończeniowymi i późniejszym użytkowaniem instalacji .Solidność naszej pracy potwierdzamy GWARANCJĄ. Po zakończeniu prac dostarczamy zdjęcia i film wykonanej instalacji na płytce DVD.